Vaše referencie

Najnovšie referencie a skúsenosti priamo od vás.

N4,N7, Adaptogén

Mam fantasticke skusenosti s pripravkami N4 N7 aj adaptogenom. Citim sa odost lepsie spanok sa mi upravil extremne, rano som oddychnuty a plny energie. Maximalna spokojnost. Pristup eshopu je tiez 100%

Pripomienky a pokyny k tvojej referencii. Odporúčania pre nás, čo môžeme vylepšiť

vsetko slape ako hodinky 🙂

Štefan / Slovensko

Adaptogén

Výbornú skúsenosť mám s výrobkom Adaptogén. Používam vždy pred športovým výkonom. Nabudí a aj výdrž je citeľne lepšia.

Peťo / Právnik, Bratislava

N2, N4, Adaptogén

Používal som už viaceré produkty N2, N4 a Adaptogen. Aplikácia jednoduchá, dodanie rýchle, komunikácia výborná. Pri akútnych problémoch zaberá rýchlo, na dlhodobé problémy je potrebné byť trpezlivejsi – asi primerane času, ktorý som telo devastoval… Vrele odporúčam.

Erik / Vysoké Tatry

Veľmi spokojná 🙂

Za mňa najlepší a najúčinnejší výživový doplnok, aký som vyskúšala. Adaptogén ma psychicky aj fyzicky podržal vo veľmi vypätom období a stále ho mám v zásobe, keď potrebujem krátkodobo “dobiť”. Mame sa výrazne upravila hladina cholesterolu – lieky na predpis jej nerobili dobre, ale po kúre s hubovými extraktami jej hladina cholesterolu zostala tesne pod hraničnými hodnotami a nehýbe sa.

A najväčším prekvapením bol pre mňa 6 ročný syn. Na odporúčanie užíval Maitake, hoci som nechápala, ako by mu to mohlo pomôcť, ale po čase som si všimla, že mu zmizli afty v ústach, ktorých sme sa nevedeli mesiace zbaviť. U mňa majú extrakty bez mihnutia oka 100% – veľká vďaka!

Martina / Nové mesto

Spokojný užívateľ

Používal som preparáty a som veľmi spokojný. 

Peťo / Košice