Chudnutie

V dôsledku prejedania sa chceme čo najskôr zbaviť nadváhy a tvrdohlavých tukových vankúšikov okolo žalúdka a pása. Ide skôr o estetický problém. Netreba však prehliadať ani ďalekosiahle dôsledky viscerálneho tuku. Nárast viscerálneho tukového tkaniva spôsobuje zápaly a vedie k oslabeniu imunitného systému a je tiež živnou pôdou pre mnohé chronické zdravotné problémy.

Do módy sa dostali očistné kúry a diéty, ktorých účelom je detoxikácia pečene a obličiek, očista organizmu od toxínov a zbavenie sa tukových vankúšikov. Pri detoxikácii sa však z tela vyplavujú vitamíny a minerály, čím sa stávame náchylnejšími na infekcie. 

Naše výrobky podporujú metabolizmus mnohými spôsobmi. Účinné látky niektorých húb podporujú činnosť detoxikačných orgánov. Prispievajú k rozvoju správnej črevnej flóry, pomáhajú regulovať hladinu cukru v krvi a metabolizmus tukov. Účinné látky niektorých druhov húb a bylín podporujú fungovanie endokrinného systému (hormonálneho systému) a možno ich použiť aj pri autoimunitných procesoch.

Kliknutím na produkty si môžete zobraziť podrobné informácie o výrobku alebo na tlačidlo nákupného košíka a zakúpiť si ho.