Prevencia pred chorobami, všeobecné zlepšenie kvality života

Stav našej obranyschopnosti, teda aktivita nášho imunitného systému, závisí od kvality a množstva živín v potrave, ktorú konzumujeme, ale ovplyvňuje ju aj množstvo škodlivín v našom tele. Osoby so slabým imunitným systémom sú náchylnejšie na ochorenia vrátane rakoviny, pretože ich organizmus sa nedokáže trvalo brániť.

Namiesto liekov musíme dostať nášho vnútorného lekára, náš imunitný systém, do takej pozície, aby bol schopný poskytnúť primeranú imunitnú odpoveď na výzvy dnešnej doby vo všetkých situáciách. Naše telo je v každom okamihu vystavené chemickým jedom, geneticky modifikovaným potravinám, elektromagnetickým dráždivým látkam, psychickým agresiám. Je len nad rámec rozumu, že zdravie môže existovať aj napriek všetkým týmto vplyvom prostredia. V každom historickom období evolúcie jednotlivca prežil ten druh, ktorý dokázal najlepšie a najrýchlejšie reagovať na výzvy a prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam. To dokáže len jedinec so širokou mysľou a dokonale fungujúcim imunitným systémom.

Čo je to dobre fungujúci imunitný systém? Taký, ktorý odhaľuje a opravuje chyby na bunkovej úrovni. Správnu komunikáciu a fungovanie imunitného systému zámerne narúšajú chemické látky a prísady v našich potravinách, pitnej vode, vzduchu, aby boli ľudia chorí. Nie je náhoda, že veľká časť novorodencov trpí alergiami a imunitnou nedostatočnosťou. Účinné látky v hubách (betaglukány, vitamíny, iné účinné látky) komplexne podporujú náš imunitný systém.

Kliknutím na produkty si môžete zobraziť podrobné informácie o výrobku alebo na tlačidlo nákupného košíka a zakúpiť si ho.