RÁDIO INFOVOJNA

Vitajte milí poslucháči a diváci Rádia Infovojna. Do poznámky vašej objednávky uveďte jednu z hesiel a zaradíme vás do súťaže o hubové extrakty. Žrebovanie sa uskutoční 30.Júna 2024 pod záštitou Nora a Adriana.

DO POZNÁMKY OBJEDNÁVKY UVEĎTE JEDNU Z HESIEL:

Najdôležitejšie odkazy

Otázky a odpovede

Obdobie medzi potvrdením o zaplatení a doručení balíka je najdlhšie. Zvyčajne trvá od 10-18 pracovných dní. Extrakty sa musia vyrobiť čerstvé. Nie je potrebné sa znepokojovať. Pokiaľ máš pochybnosti ohľadom objednávky, alebo doručenia, budeme radi keď sa nás opýtaš. Tvoja vnútorný pokoj je dôležitejší, ako pochybnosti. Email: info@najaforest.sk │Kontaktný formulár >>>

V prvom rade zachovať kľud. Objednávka, balík, emaily sa mohli zamiešať nepozornosťoou. Napíš nám cez kontaktný formulár a nájdeme riešenie. Nájdeš ho na tomto odkaze >>>.

Doručenie trvá približne 10-14 pracovných dní. Zaplatené extrakty idú priamo do výroby, aby ste ich dostali čerstvé. Z tohto dôvodu je dodacia lehota dlhšia, avšak čerstvosť je zaručená.

K predĺženiu doby dodania môže dôjsť v dôsledku zvýšeného počtu (nárazovo odoslaných) objednávok, ktoré sa budeme snažiť čo najskôr doručiť. Objednané a zaplatené extrakty sa odovzdávajú do výroby. Pokiaľ by došlo k predĺženiu dodania budeme o tom informovať na oficiálnom kanále TU >>>